• ТермоСтоп 3л.

ТЕРМО ТЕЧНА ИЗОЛАЦИЈА

ИНОВАЦИЈА ПО НАНО ТЕХНОЛОГИЈА

Еколошка на водена основа

Боја - Бела со можност за тонирање или фарбање

Се нанесува на метал, бетон, цигла и на скоро сите подлоги за подови, ѕидови, кровови, пароводи, топловоди, топол воздух, канали за климатизација итн.

Заштедува најмалку 30 - 50% од потрошувачката на енергија.

ЦЕНАТА Е СО ПРОМОТИВЕН ПОПУСТ  ОД 10% 

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha

ТермоСтоп 3л.

  • 1,500MKD

  • без ДДВ: 1,271MKD